Bez kategorii
Poznaj ramówkę telewizji Kutno na jesień

Poznaj ramówkę telewizji Kutno na jesień

Świeże powiewy jesieni oznaczają dla telewizji Kutno atrakcyjną ramówkę nadchodzącego sezonu. W najbliższych miesiącach widzowie zainteresowani wieloma oferowanymi przez stację programami, będą mogli skorzystać z okazji na spotkanie ze swoimi ulubionymi twórcami i twórczyniami.

Co ciekawego przygotowano dla widzów w jesiennym sezonie? Zacznijmy od niedzielnego bloczku filmowego, który obejmuje szerokie spektrum gatunków – od komedii po dramaty. W ofercie znajdują się również programy kryminalne, dokumenty oraz programy telewizyjne. A na soboty telewizja Kutno proponuje audycje rozrywkowe i literackie.

Pozostałe dni tygodnia zapełni wiele polskich seriali, w tym kilka nowości – takich jak „Ucho prezesa” czy rodzinna „Kulisy inwestycji”. Warto również wspomnieć o rozbudowanej ofercie talk show, w której gospodarzem jest Bartosz Patrikiwicz, a gośćmi interesujące osoby ze świata sztuki, muzyki i mediów.

Kutno ma także propozycje dla widzów poszukujących intelektualnych wyzwań – każdego dnia zainteresowani mogą wystawić swe umysły na próbę poprzez popularny quiz z zagadkami historycznymi lub postaciami z popkultury. Zatem każdy powinien znaleźć coś intrygującego dla siebie!

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a szykuje się nam również na nowe, ciekawe programy telewizji Kutno. Zapoznajmy się z jej letnią ramówką!

Na antenie stacji w ciągu dnia pojawi się szereg nowych produkcji rozrywkowych. Od poniedziałku do piątku od godziny 11.00 powitamy Państwa programem pt. „Wspólna Przygoda” poświęconym aktywnym formom wypoczynku. O 16.30 natomiast jak co tydzień pokażemy Państwu jeden z kultowych seriali – tym razem zapraszamy na sezon 4 emitowanego od 2004 roku przeboju „Misja Afganistan”.

Jeśli myślimy o miłym spędzeniu weekendu to nie możemy przejść obojętnie obok dostarczanych przez naszych specjalistów produkcji muzycznych – w każdy pi ątek od 19.00 do 22.00 obejrzymy „Kutno Music Club” – wiadomo, że goście będą multum i że publiczności czeka moc atrakcji!

Nasza rozrywka ma również swoje publicystyczne aspekty i statni sięgnie po tematykę wielu istotnych dla nas wszystkich problemów społecznych i politycznych, bliżej im naliczona co wtorkowe wydanie magazynu „Polskich Współczynników” o 23.30 oraz „Serce Centralnej” o 24.00, prezentowanego każd poniedziałek wieczorem. To idealne połaczenie nitki kultury rozrywkowej ze sfera syatemu ważniejszych spraw!

Jesień przynosi ze sobą nową ramówkę telewizji Kutno. W tym sezonie widzowie będą mogli wybierać spośród wielu interesujących programów.

Rozpoczynając od poniedziałkowych spotkań, Teatr Studio poinformuje nas na temat starych i nowych komedii telewizyjnych. Potem będzie można skorzystać z programu „Podróż w czasie”, w którym eksperci omawiają największe wydarzenia z poprzednich lat.

W środowe wieczory zapraszamy do oglądania „Kutno Redakcja”. Program ukaże lokalne problemy i gości specjalnych. Ponadto istnieje również serial „Kutne Wydarzenia”, który prezentuje obrazy regionu, kulturę filmową i muzyków.

Jeśli jesteś miłośnikiem gier, na czwartek możesz wybrać „Quizy Kurowskie” – quiz dla par i singli, lub „Błyskawica” – program rozrywkowy dla rodzin. W sobotnie popołudnie Kutno Telewizja ma też coś dla nas – „Kochaj Kutno”.

Chociaż jesienią to jest niedziela pozostanie Waszym ulubionym dniem do oglądania telewizji. Bawcie się przy programacji publicystycznej „My Przyjaciele z Kutna”, a następnie deportuj swoje refleksyjne myśli na temat filozofii życia w audycji „Kutno Inauracyje”.